Redka

Redka markası Türkiye de geliştirdiği ürünler ile başarılarını kanıtlamış, kendi alanında yaptığı hizmetler, ve sürekliliği ile kendisinden emin adımlar ile yoluna devam etmektedir.  Ürettiği pek çokürünle elbecerileri, hayal güçleri artan, yarınlara ışıkla bakan bireylerin yetişmesini sağlamak isteyen firma sektöründe lider markadır. 

Özellikle anaokulundan başlayarak büyüklere de uygun pekçok zihinzel ve beceri gelişimini destekleyen oyuncak üreticisi Redka alanında en çok tercih edilen marka ve bir anlamda da sektörün yaratıcısı konumundadır. 

Redka pratik bardaklar markanın en çok tutulan ürünlerinin başında gelmektedir. Yanı sıra gelen; kelime oyunu, renkli küpler, satranç ve Türk kültüründe unutulmaya yüz tutmuş pekçok oyun türünü de günümüze taşıması açısından önemli bir yere sahiptir.

Anaokulu çocuklarının severek oynayacağı ve onların el kol koordinasyonu düşünülerek tasarlanmış oyuncakları sayesinde çocuklarınız eğlenirken pekçok zihinsel ve fiziksel becerileri de kazanacaklardır.

Tüm ürünler üretiminde kullanılan kaliteli ve sağlıklı malzemeleri sayesinde Türkiye Cumhuriyeti'nin tüm sağlık testlerinden geçirilmiş olup çocuklarınız ve okul kullanımları için ideal ürünlerdir. Sağlığa zararlı hiçbir madde barındırmaz. Bireysel ve toplu oyunlar için ideal pekçok beceri ve seka oyunu sayesinde çocuklarınız daha kolay sosyalleşecek, akıl yürütme ve sorun çözme gibi becerileri gelişim sağlayacaktır.

Özellikle annelerin iş hayatına atılması ile birlikte çocukları ile kısıtlı zamanlar geçirmesi sebebi ile geçireceği bu zamanlarda ki kaliteyi artırmak ve çocuğunun gelişimini takip edebilmesi açısından bu etkinlikli oyuncaklar ekstra katkı sağlayacaktır. Redka ürünlerinin tamamını Depo61.com üzerinden en iyi fiyat garantisi ile satışa sunmuştur.

Anaokulu öğretmenlerinin çocuklarla daha iyi etkileşimli ve dolu dolu zaman geçirmelerinde elinde bulundurması gereken ders materyallerinin en başında ki ürünlerdendir. 

Tüm ürünler kendine özel tasarlanmış ambalajları ve oyun kurallarının da yazılı olduğu içerik metinleri ile birlikte tarafınıza gönderilmektedir.