Maber

 

Maber kırtasiye ürünleri alanında hizmet veren ve okul ofis kırtasiye grubu çeşitleri ile her geçen gün ivmesini ve çeşitlerini artırarak bu alanda ki ihtiyaçlara kalıcı ve kaliteli çözümler sunmayı amaçlamaktadır. Ürettiği ofis ve okul kırtasiye ürün çeşitleri ile hem öğrencilerin hem de ofis çalışanlarının en gözde markalarından birisi olma yolunda hızla ilerlemektedir. Fiyat aralığı olarak kaliteden ödün vermeden orta ve düşük gelir düzeyine hitap eden ürünleriyle hem anne babaların hemde öğrencileri mutlu ediyor.

Okul kırtasiye ürünleri ihtiyacına yönelik olarak ürettiği tahta kalemi çeşitleriyle özellikle öğretmenlerin sürekli olarak kullandığı akıllı tahta kalemleri için uzun kullanım ve doldurulabilme özelliğiyle de tasarruf sağlıyor. Zımba, delgeç gibi daha çok ofis çalışanlarının kullandığı ürünlerinde sağlam ve renkli çeşitleriyle zevklere de hitap etmektedir.

 

 

Maber Kırtasiye Ürünleri

 

 

Günlük hayatımızın değişmez ürünlerinden bir diğeri de kırtasiye ürünleridir. Günümüzde rengarenk çeşitleri ile pekçok marka tarafından hemen her ürün çeşidinde pek çok modele rastlamak mümkündür. Lisanslı kırtasiye ürünleri ve lisanssız modelleri ile kullanıcısının zevkine göre seçebileceği pek çok modeli olan bir sektöre dönüşmüş durumda. Ürünlerin tercih edilirken modelinden ziyade sağlıklı ürün olup olmamasına ve gerekli standart belgelerini bulundurup bulundurmadığına öncelikle bakılmaktadır. Ülke içerisinde üretilen veya ithal edilen ürünlerde Sağlık Bakanlığınca onaylılık belgesi aranmaktadır. Depo61.com üzerinden satılan tüm okul kırtasiye ürünleri ve okul çantası modelleri tüm satış belgelerine ve sağlık standartlarına sahip ürünlerden oluşmaktadır.