Alone Sırt Çantası İstanbul Tablet Bölmeli 8504 / 8680250245530

Marka : Alone
Fiyat : ₺99,54(KDV Dahil)
Barkod : 8680250245530

 

Ürün Özellikleri:

 

Fermuar ile açılan Üç bölümden oluşmaktadır.

Elde ve omuzda taşımaya uygun.

İhtiyaca göre ayarlanabilen omuz askısı.

Özel tablet bölmeli

Sağlığa zararlı kimyasal madde içermez.

 

 

Ürün Ölçüleri: 30*49*16 cm


*ALONE çanta ile tüm eşlarınızı taşırken yükünüzü hafifletin. ALONE çanta okulda, gülcel hayattta, doğada seyahatte en mükemmel yardımcınızdır.Tüm malzemeler, tasarım, dikim ile TÜRK malı olup kendi fabrikamızda Türk çalışanlarımız ile üretip tüm DünyayaTürkiyeden ihraç edilmektedir.  

*Kitap, kalem aksesuar gibi tüm  eşyaları çantanızın dış ve iç cepleri sayesinde yerli yerinde olur.Yan tarafta matara, suluk cebi bulunmaktadır.

*Tüm malzemeler ve kumaşlar kanserojen madde içermez insan sağlığı için önemle hazırlanmıştır. 20 kg yük taşıma testlerinden geçerek satışa sunulmaktadır. 
   
 Self Service Alone mühendisleri tarafından gelşitirilen kumaş sayesin de ufak çaplı delinmelerde kendi kendini tamir edebilir özelliği ile yolculuğunuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
 
 AIRDRAF siystem  çantanızın arka bölümünde tasarlanan airdraft siystem sayesinde hava akımı geçirgenliği sağlanmıştır.aynı zamanda ortopedik amaçla yerleştirilen  ped’lerin rahatlığını sırtınızda taşımaya başladığınız anda hissetmeye başlıyorsunuz
 

 Bakım Talimatları:  
 
*Kumaş özelliğinde ( su geçirmez özelliği ) korunması için çantanızı makinede yıkamayın kurutma makinesinde kurutmayın kuru temizlemeye vermeyin ütülemeyin ve çamaşır suyu kullanmayın çantayı elde ılık  sabunlu su kullanarak temizlenmesi tavsiye edilir.Ürünü 1 kaç yıl kullandıktan sonra kumaşın ( su geçirmeyi önleyen ) 
sprey kullanarak bu özelliği muhafaza etmesini sağlayabilirsiniz.
 
ÖLÇÜLER: Yükseklik:49 Genişlik:30 Kalınlık:16
 


Sepetine Ekle, Kargon Bedavaya Gelsin