ORAL-B

Oral-B,  dünya’da diş hekimlerinin tavsiye ettiği ağız ve diş temizleme ürünlerini denediniz mi?

 

Bu deneyimi yaşamadıysanız diş temizleme konusunda etkili bir çözüm bulmamışsınız demektir. Oral-B diş temizliğinde gücünü kanıtlamış ve kullanıcıları tarafından onaylanmıştır.

 

Diş bakımına yardımcı olan Oral-B Power diş fırçaları diş plaklarını yüzde yüze kadar temizler. Oral-B yuvarlak fırça başlığı sayesinde dişin tüm noktalarına ulaşmanızı sağlayarak bir ay gibi bir zaman içinde daha sağlıklı ve beyaz dişlere kavuşmanıza yardımcı olur. Diş etlerinize zarar vermez ve korur.

Özellikle Oral-B şarjlı diş fırçası tüketicilere bambaşka bir deneyimi yaşatmaktadır. Kontrollü bir diş temizleme işlemi gerçekleştirirken sert fırçaladığınızda sizi uyarma özelliği vardır. Bu uyarı sayesinde diş etlerinizi uygun bir şekilde temizlemeniz mümkün olur.

Oral B İle Sağlıklı Ve Beyaz Dişler

    Sağlıklı dişler, mutlu gülüşlere sahip olmak için sizde Oral-B farkını deneyin. Oral-B evinizde bulunsun tüm aile kullansın diye uygun fiyat seçeneği ile toplu ürün siparişi verebilmeniz için Depo61.com internet mağazasında Oral-B kategorisinde hizmetinize sunulmuştur. İncelediğiniz ürünü beğendiğinizde sipariş eder hizmetin kapınıza gelmesini beklersiniz.