Tükendi
₺114,90 KDV Dahil
₺129,00 KDV Dahil
Tükendi
₺109,00 KDV Dahil
₺125,00 KDV Dahil
Tükendi
₺129,00 KDV Dahil
₺145,00 KDV Dahil
Tükendi
₺119,00 KDV Dahil
₺139,00 KDV Dahil
Tükendi
₺19,74 KDV Dahil
₺21,94 KDV Dahil

Lumberjack Çanta

Lumberjack çanta modelleri okul öğrencilerinin kullanımı ve spor ve gündelik hayatta da kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmış şık, dayanıklı ve tarz ürünlerdir. İlköğretim öğrencilerinin canlı renkli kırtasiye ürünlerine olan düşkünlüğü yaşları ilerleyip ortaokul ve lise ve sonrasında daha mat ve karizmatik çanta modellerine yönelmektedir. Kullanım fonksiyonlarına göre de bölmeli, su fileli, sırt terletmeyen modeller gibi tercih şekilleride oluşmaktadır. 

Öğrencilerin ve tüm çanta kullanıcılarının çantalarından bekledikleri öncelikli özelliklerin başında renk  ve modelleridir. Bu yüzden öncelikli olarak çanta seçilirken kullanım amacı ve kullanıcının tarzını yansıtan tasarım ve renklere sahip olmasıdır. Sonrasında konfor ve dayanıklılık gibi özellikler gelmektedir. Okul çantası olarak kullanılmak istenen çantalarda bölmeli olması ve yaş gurubuna ve boya göre ayarlanabilir askı yapısının olmasının dışında yan taraflarında suluk taşıyabilmek için file cepler gibi özellikler aranmaktadır. Lumberjack çanta modellerinin tamamı sağlıklı dayanıklı ve her boya göre ayarlanabilir askılıkları ortak özellikleridir. Bu özelliklerin dışında kalan çantaların özellikleri kullanıcısının isteklerine göre farklılıklar göstermektedir.

Okul çantası olarak kullanılacak çanta modellerinde öncelikli olarak istenen özellik ayarlanabilir omuz askısı, fileli yan suluk bölmeleri, sağlam alt taban ve kitap ve kırtasiye ürünlerini birbirine karışmadan ve dağılmdan taşıyabilmelerine olanak sağlayacak birkaç bölmesinin olmasıdır. Öğrencilerin bu isteklerini en maksimum düzeyde memnuniyeti ön planda tutarak hazırlanan çantalara tasarım, şıklık ve kullanışlılık özellikleri de eklendiğinde Lumberjack okul çantaları ortaya çıkmaktadır.

Spor amaçlı kullanılan çantalarda istenen özellikler okul çantalarında kullanılan özelliklere benzer olsada kullanıcıların isteklerinde farklılıklar oluşabilmektedir. Spor salonuna ya da koşuya gitmek için kullanım amaçlı tercih edilen çanta modellerinde öncelikli olarak istenen özellikler dayanıklılık ve sırt konforudur. Sırt yumuşak tasarımlı çanta çeşitleri bu sebeple tercih sebebidir. elbette bu alanda sırtı terletmeme özelliğinin olması ekstra kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Spor salonlarında bazen kirli ve terli kıyafetlerimizle yeni kıyafetlerimizin karışıp ter kokusunun temiz kıyafetlerimize sinmesinden korkarız. Lumberjack çanta modellerinin bölmeleri arasında kaliteli kumaş kullanılmış olup, her iki bölme arasında koku iletişimini engellemektedir. Bu sayede sporcular temiz ve kirli kıyafetleri tek bir çanta içerisinde taşıyabilirler.

 

Lumberjack Okul Çantası

 

Sağlıklı ve kullanışlı çantalar sayesinde öğrenciler ve sporcular keyifli bir kullanım sağlarken, malzemelerinde kullanılan standartlara uygun üretim kalitesi sayesinde anne babalarında gönlü rahat olacak. Çantaların üretiminde kullanılan tüm malzemeler sağlıklı ürünlerdir. Fermuar yapısı dayanıklıdır ve kesinlikle atma, bozulma, yağmur ya da diğer ıslanmalar sebebi ile paslanma yapmaz.

Çanta modelleri şık ve dayanıklı tasarlanmış ürünlerdir. Anaokulu öğrencilerinden üniversiteye kadar tüm kız ve erkek öğrencilerin kullanım tarzına uygun olarak üretilmiş ürünlerdir. Tarzını yansıtmak isteyen öğrencilerin renk tercihlerine uygun olarak hazırlanmış canlı ve mat seçenekleri ile her zevke uygun ürünleri mevcuttur. Ürünler yağmurda su geçirmez bu sayede çantanın içinde taşınan kıyafet ya da kırtasiye malzemeleri, kitaplar korkusuzca taşınabilir. 

Lumberjack çanta modellerinin tamamını Depo61.com üzerinden sipariş verebilirsiniz. Okul çantası dışında ihtiyacınız olan öğrenciler için okul kırtasiye ürünleri ve çalışanlar için tüm ofis kırtasiye ürünleri Depo61'de.