3-5 tl lik ürün detay banner

Fatoş Emzik

 

Fatoş emzik anne babaların en tatlı telaşlarının başında gelen yeni doğan çocuklarının emzik almama sorununa kalıcı çözümler üretiyor. Üretiiği damaklı ve damaksız emzik modelleri ile ve her yaş ve ay gurubuna özel harika tasarımlarla sağlıklı bebek ürünlerini siz yeni anne babaların tercihine sunuyor. Silikon bebek emzikleri sayesinde çocuklarınınız kolaylıkla emzik alışkanlığı kazanacaktır. Bu sayede mızırdanmayan çocuklarınız sizin de keyifle zamanınızın geçirmesini sağlayacak. 

 

Damak yapısını bozmayacak şekilde tasarlanmış Fatoş emzik modelleri ayrıca diş bitirme çağında bebeklerinizin diş kaşımaları için de mükemmel bir üründür. Diş çıkarma dönemi bebeklerin de sıklıkla görülen ateşlenme ve diş kaşıma isteğini gidermek amacı ile ısırmaya karşı dayanıklı emzik ve biberon başlıkları ile bebekleriniz ve siz de bu süreci en hafif zorluklarla atlatacaksınız.

 

Kız ve erkek renk ve desenlemelerine sahip emzik, biberon gibi bebek ürünlerini Fatoş Emzik kalitesi ile Depo61.com dan sipariş verebilirisiniz.