3-5 tl lik ürün detay banner

Bion Hamam Böceği Ve Karınca Yemi 2'li

Marka : Bion
Fiyat : ₺9,50(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 220
hızlı ve 100 üzeri

Bion Hamam Böceği Ve Karınca Yemi 2'li

 

Ürün özellikleri :

 

Bion Hamamböceği ve Karınca Yemi 6 Ad İzin Belge:

 

Hamamböceği ve Karınca Yemi Mohen Kimyevi Maddeler Tic. ve San. A.Ş. tarafından, 20.09.2016 2016/147 Sağlık bakanlığı ruhsat numarasıyla üretilmiştir.

 

Bion Hamamböceği ve Karınca Yemi 6 Ad İçindekiler:

 

Hamamböceği ve Karınca Yemi ürünü içerisinde; Aktif madde: Imidacloprid(CAS No:138261-41-3)(%2.15), Yardımcı Maddeler: Toplam çekici madde (%87.45), Toplam çözücü (%7.50), Antioksidan(%0.25), Kıvam Verici (%2.50), Koruyucu (%0.15) bulunmaktadır.

 

Bion Hamamböceği ve Karınca Yemi 6 Ad Kullanımı:

 

Hamamböceği ve Karınca Yemi kullanılışı; Her bir yem tableti 1,5 g ağırlığındadır ve elle temasın tamamen engellediği özel yem istasyonlarının içerisinde bulunur. Yem istasyonları, mutfak banyo ve ihtiyaç duyulan diğer noktalara konulur. Tvasiye edilen yerler: Küçük dolaplar ve raflar ile lovabo, bulaşık makinesi, buzdolabı vb. eşyaların altıdır. Yatak odası ve otrma odasında da görülürse etkili çözüm için konulan yemleme istasyonları arttırılır. Etkili müzadele için her 3 metreye 2 adet yemleme istasyonu konulur. 7 temas günü sonunda ürün etkinliği ortaya çıkmaktadır.

 

Bion Hamamböceği ve Karınca Yemi 6 Ad Yan Etkileri:

 

Hamamböceği ve Karınca Yemi Ürününün zehirlenme belirtileri: Uyuşukluk ve kaslarda titreme görülür. İleri safhalarda çırpınma görülür. Bilinen bir antidotu yoktur. Semptomatik tedavi uygulayınız. 

 

Bion Hamamböceği ve Karınca Yemi 6 Ad Muhafaza ve Uyarı:

 

 

Kullanmadan önce etiketi ve propektüsünü mutlaka okuyunuz . Çocuklardan uzak tutunuz. Gıda maddelerinden, hayvan yemlerinden ve bunların kaplarından uzak tutunuz. Uygulama ve hazırlık aşamasında hiçbir şey yemeyiniz, içmeyiniz, sigara kullanmayınız. İnsan ve çevre sağlığı üzerine riskleri önlemek için kullanma talimatına uyunuz.

Ürünü plastik muhafazasından çıkarmayınız.Plastik kap içerisindeki yemlere temas etmeyiniz.

Gözle, ciltle, solunum yollarıyla, giysilerinizle temastan kaçının. Ürünü orjinal ambalajında, kapların ağzı sıkıca kapalı olarak, kuru, serin ve iyi havalandırılmış yerlerde saklayınız. Kullandıktan sonra 1 saat boyunca evcil hayvanları ortamdan uzaklaştırınız.

Depolama:Gıda maddelerinden, hayvan yemlerinden ve bunların kaplarından uzak tututunuz.

Arılar için zehirlidir.

Ambaljı açılmış ürünü 6 ay içerisinde kullanınız.

Bu maddeyi ve kabını tehlikeli veya özel atık toplama yerlerine bertaraf edin/ettirin.

 

 

Bion Hamamböceği ve Karınca Yemi 6 Ad Ürünü Açıklaması:

 

BİON HAMAMBÖCEĞİ VE KARINCA YEMİ 6 AD

İlkyardım Önlemleri

Solunum: Maruz kalan kişiyi ortamdan uzaklaştırıp temiz havaya çıkarın. Solunum güçlüğü çekiyorsa oksijen verin, solunum durmuşsa suni solunum yapırın.Tıbbi yardım alın.

Cilt İle Temasında: Maruz kalın an gözü açık olacak şekilde bol su ile yıkayın. Tıbbi yardım alın.

Yutulduğunda: Kusturmaya çalışmayın. Uykulu, şuursuzlku veya bilinç kaybı gibi belirtiler gösterenlere ağız yolu ile asla birşey verilmemelidir. Ağız içini su ile yıkayın, içmesi için bol miktarda su verin.. Tıbbi yardım alın.