Fatoş Silikon Fatoş Emzik Fatoş Emzik No:2

Fiyat : ₺2,50(KDV Dahil)

 

Ürün Özellikleri:

 

- Yüksek ısıya dayanıklıdır

- Bulaşık makinesinde yıkanabilir

- Kimyasal içermez


      Fatoş Bebek Ürünleri emzik, biberon, suluk çeşitleri ile, yeni doğum yapmış annelerin en büyük tatlı telaşlarından biri olan emzik ve emzirme problemlerini ortadan kaldırıyor.

Aklınızda belki çeşit çeşit emzik modelleri var ama çocuğunuzn hangisini alacağına ve kullanmaya devam edeceğine dair tereddütünüz varsa tamda burda Fatoş emzik ürünleri ihtiyaçlarınızı karşılamak için var.

Emzik konusunun önemli soru başlıklarına beraber bakalım mı?

 

Emzik kauçuktan mı, silikondan mı olmalı? 


Kauçuk doğal bir malzemedir, kauçuk ağacının öz suyundan elde edilir. Ancak nadiren de olsa alerjik reaksiyona sebep olabilir. Kauçuk emzikler sterilizasyona dayanıklı olmadıkları gibi güneş ışığına ya da yenilebilir yağa maruz kaldıklarında bozulabilir.

 

Bu nedenle Fatoş Emzik, emziklerini silikondan imal eder. Silikon sterilizasyona çok daha uygun bir maddedir. Tatsız ve kokusuzdur olan silikon emzikler kauçuk emziklere göre daha uzun ömürlüdürler. 

 

Fatoş emzik damaklı ve damaksız emzik modelleri ve farklı numaraları ile çocuğunuzun asla bırakmak istemeyeceği modelleri uygun fiyata hizmetinize sunmak için Depo61.com online alışveriş sitesi üzerinden hizmet vermektedir.

 

Fatoş emzik ve biberonlarını en değerli varlığınız olan çocuklarınız için güvenle Depo61'den sipariş verip korkusuzca kullanabilirsiniz.

 

Ürünün cinsiyet farklılıkları için oluşabilecek renk seçimleri için:


Sipariş etmek istediğiniz rengi/deseni ödeme sayfasındaki sipariş notunda belirtmeniz durumunda istemiş olduğunuz renk/desen gönderilir, aksi durumda stok durumuna göre herhangi bir renk/desen gönderimi yapılır.

 

Benzer Ürünler
OKULA DÖNÜŞ
  • Kalemler
  • Okul Çantası
  • Boyalar
  • Defterler